Saç Ekim Kliniği Arayanlar İçin Tavsiyeler

Bu yazıda sizler için Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listelenmiştir.. Hazırlanan liste müşterilerin yorumlarına göre derlenmiştir. Listede sadece sac ektirme yerleri yer almaktadır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi arasında gösterilen Esteworld Saç Ekim Merkezi, en doğru greft noktasını bulma ve greft hesaplama işlemlerini için robotik teknolojilerden yararlanarak gerçekleştirmektedir. Klinik maksimum oranda tutuculuk garantisi vermektedir.

Ayrıca, saç ekim merkezinde hizmet veren uzman doktorlarının gerçekleştirdiği son çalışmalarla yıkamasız saç ekimi adı altında yeni bir teknik ortaya çıkmıştır. Bu yöntemle, kısa bir zamanda aynı verimde saç ekim sonuçları elde edilmesini sağlamaktadır.

AHD Saç Ekim Merkezi

AHD Saç Ekim Merkezi’nde bulunan Dr. Hakan Doğanay Türkiye’de saç ekimi konusunda en bilinen doktorlardan biridir. Saç, sakal ve kaş ekimi konusunda son derece başarılı sonuçlara imza atmıştır. Özellikle Antalya’ya tatile gelen turistlerin ilk tercihi ettikleri kliniktir. Turistler hem tatillerini yapıp hem de saçlarına kavuşmaktadır. 2002 yılından beri saç ekimi hizmetlerine devam eden AHD Saç Ekim Merkezi, her zaman son teknolojileri kullanmaktadır. Antalya ve çevresinde saç ektirmeyi düşünenler mutlaka Dr. Hakan Doğanay’dan randevu almalıdır. İnternet üzerinde AHD Saç Ekim Merkezi yorumlarını incelediğinizde mutlaka memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

Türkiye’de saç ekiminde en eski doktorlardan biri olan Dr. Muttalip Keser, saç ekimlerini neredeyse anlaşılmayacak bir şekilde gerçekleştirmektedir. İtalya, Almanya ve İngiltere’den pek çok saç ekimi için gelen hastası bulunmaktadır. Özellikle Almanya ve İtalya’dan çok fazla gelmektedir. Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Merkezi’nde fiyatlar yaklaşık olarak 2,500 Dolar ile 3,500 Dolar arasında değişkenlik göstermektedir.

Neopital Saç Ekimi Merkezi

Sıkı ve doğal bir saç ekimi sonucu elde etmek isterseniz Neopital Saç Ekimi merkezi sizler için doğru adres olacaktır. Neopital Saç Ekimi Merkezi’nde başarısız bir saç ekimi sonuçlarına rastlamak mümkün değildir. Dünyaca ünlü estetik doktorların hizmet verdiği Neopital tamamen hastane ortamında hizmetlerini sürdürmektedir. Doğru planlama ve yaklaşım ile doğal sonuçları hedefleyen Neopital; Perkutan Slit, FUE, Safir FUE ve DHI gibi tüm yöntemler uygulanmaktadır.

Korona virüs süresince yüksek tedbirler alan Neopital Saç Ekimi Merkezi şuanda günde yalnızca 1 veya 2 saç ekimi gerçekleştirmektedir. Yani şu dönemde tamamen kişi bazlı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Neopital Saç Ekimi Merkezi’nde saç ekimi fiyatları kişiye uygulanacak yöntemler ve verilecek hizmetlere bağlı olarak yaklaşık 6.000-12.000 TL arasında değişmektedir.

Daha fazlasını görmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz : https://bilgiportali.net/en-iyi-sac-ekim-merkezi-sac-ekim-fiyatlari/

Bir Cevap Yazın

  1. Saç Ekim Kliniği Arayanlar İçin Tavsiyeler için yorumda bulun

    Saç Ekim Kliniği Arayanlar İçin Tavsiyeler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Saç Ekim Kliniği Arayanlar İçin Tavsiyeler için ilk yorumu yapabilirsin.