Saç Ektirme Fiyatları Ne Kadar? 2021 Saç Ekim Fiyatları Neler?

Saç ekimi maliyetleri, her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de farklı kategorilere ve yıllara göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle saç ekim fiyatları, bulunduğunuz şehre, saç ekimi yapılacak merkeze ve operasyonların zorluğuna göre maksimum ve minimum bir değişiklik gösterecektir. Kısacası, sabit, belirli bir ücreti yoktur. Kişilerin saç yoğunluğuna ve şekline göre değerlendirilmeler yapılarak, bütçe planı hazırlanmalıdır.

Saç Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

2021 saç ektirme fiyatları, genellikle; kişinin kellik seviyesine, ekimin yapılacağı türe, doktorun deneyimine, greft sayısına, döviz kurlarına ve kliniğin bulunduğu konuma göre belirlenir. Fakat, Türkiye genelindeki tüm klinikler neredeyse aynı fiyatları vermektedir.

Saç Ekim Fiyatlarını Neler Değiştirmektedir?

Güncel fiyatları bazı durumlarda değiştirmektedir ve yüksek fiyatlara karşınıza çıkabilir. Bu durumlardan bazıları şu şekildedir;

Saç Ekim Yöntemleri: Saç ekim yöntemi tamamen fiyatların yükselmesine neden olabilir. Bu nedenle ekim yapılacak hastane veya saç ekim merkezleri doğru seçilmelidir. Bu nedenle en iyi saç ekim merkezleri karşılaştırılarak iyice araştırılmalıdır.

Greft Sayısı: Greftler, vücudunuzdan alınan saç kökleridir. Bu kökler sayesinde yeni saç köklerine kavuşabilirsiniz. Bu sebeple fiyat belirlemede greftler, en önemli artışa neden olabilir.

Klinik ve Merkez Konumları: Saç ekiminin yapılacağı yer oldukça önemlidir. Çünkü, şehirler ile büyük şehirler arasında büyük bir fiyat farkları olmaktadır. Saç ekimi fiyatları konusunda büyük şehirler, küçük şehirlere göre 1000 TL ile 1500 TL arasında fazla fiyat farkları yansıyabilir.

Yapılan Hizmetin Kalitesi: Hizmetin kalitesi de fiyatları belirleyen unsurlarından biridir. Doktorların ve hemşirelerin de fiyatları etkilemede büyük rol oynar.

Saç Ekim Fiyatları ve Ortalama Fiyatlar

Türkiye’de saç ekim fiyatları yaklaşık olarak 4000 ila 30000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatların etkisi, kişinin kendisine bağlıdır. Ortalama bir kişinin ödeyeceği ücret; 5000 ila 10000 TL arasındadır.

Güncel 2021 Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimlerinde geçerli olan gerçek fiyat, kişinin sağlık belirtileri ve kelliğine bağlıdır. Ayrıca fiyat listesi, doktordan doktora göre değişiklik gösterebilmektedir.

  • FUE Saç Ekimi: Bu saç ekiminin maliyeti 4.500 TL ile 15.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Mega Saç Ekimi: Mega saç fiyatları 6.000 TL ile 20.000 TL arasında olabilmektedir.
  • Robotic Saç Ekimi: Robotic saç ekimi maliyetleri 15.000 TL ile 25.000 TL arasında olabilmektedir.
  • DHI Saç Ekimi: Bu ekimin maliyeti 8.000 TL ile 20.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.
  • PRP’li FUE Saç Ekimi: RPL saç ekimi fiyatları ise 4.500 TL ile 18.000 TL arasında olabilmektedir.

Kaynak : https://www.memurhaberci.com/en-uygun-sac-ekimi-merkezleri-ve-guncel-fiyatlari-tam-liste/

Bir Cevap Yazın

  1. Saç Ektirme Fiyatları Ne Kadar? 2021 Saç Ekim Fiyatları Neler? için yorumda bulun

    Saç Ektirme Fiyatları Ne Kadar? 2021 Saç Ekim Fiyatları Neler? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Saç Ektirme Fiyatları Ne Kadar? 2021 Saç Ekim Fiyatları Neler? için ilk yorumu yapabilirsin.