2019  Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Günümüzde ev bulmanın zorlukları bir yana diğer bir sorun ise doğadan izole olmuş alanlara hapsolmuş olma sorunu bir yana deriz. Şehirleşme hat safhada artık ve gri betonlaşmadan başka bir şey görmüyoruz. En azından çoğumuz görmüyoruz. Beton duvarlara hapsolmuş urumdayız. Sabah akşam beton duvarlara bakıp duruyoruz. Beton duvarlarla çevrili durumdaysak o zaman duvarlara iyi bakmalıyız. Özlemini duyduğumuz bütün renkleri duvarlara nakşetmeliyiz. İşte burada devreye duvar dekorasyonu giriyor. Kapalı kapılar ardındaki duvar bizim iç dünyamızı yansıtmalı. Özgün duvar dekorasyonu fikirleri üretmeliyiz. Kendi duvar dekorasyonumuzu üretebiliriz. Her nasıl istersek ona uygun duvar dekorasyonu fikirleri bulabiliriz. Eğer biz ne istediğimizi biliyor ama yapamıyorsak işte o zaman uzmanlara başvurmak en sağlıklısı olacaktır. Özgün duvar dekorasyonu fikirleri neler olabilir? Duvar dekorasyonu nasıl olmalıdır? İç açıcı duvar dekorasyonu fikirleri var mı? Biz sizlere birkaç duvar dekorasyonu fikirleri verelim isterseniz. Yetmez ve daha fazlası isteyecek olursanız uzmanevim.com sitesine bakmanızı öneririz.

Duvar Dekorasyonu Fikirleri

.Sabah akşam beton duvarlara bakıp duruyoruz. Beton duvarlarla çevrili durumdaysak o zaman duvarlara iyi bakmalıyız. Her nasıl istersek ona uygun duvar dekorasyonu fikirleri bulabiliriz. Eğer biz ne istediğimizi biliyor ama yapamıyorsak işte o zaman uzmanlara başvurmak en sağlıklısı olacaktır. Biz sizlere birkaç duvar dekorasyonu fikirleri verebiliriz. Öncelikle evimize yapacağımız bütün dekorasyon fikirlerini bir yere not edelim ve birini seçelim, seçtiğimiz dekorasyonlara göre öncelikle duvar boyasının ne renk olacağını seçeceğiz. Böylelikle planladığımız tüm dekorasyon fikirlerinin bir birine uyumlu olmasını sağlayacağız. Sonra da duvar dekorasyonu fikirlerini uygulayabiliriz.

Duvar Tabloları

Duvarlarımızı büyük boy tablolarla süsleye biliriz. Duvar dekorasyonu uygulamasında tablolar çok önemlidir.

Duvar Saksıları

Duvarları çiçeklerle süsleyebiliriz. Eğer bu plan hoşumuza gittiyse el yapımı özel saksılar üreterek duvar dekorasyonu bizim için daha özel hale gelecektir. Duvarlarımız daha göze hoş ve ferahlatıcı hale gelecektir.

Eskitme Duvar Dekorasyonu

Duvarlarımızın bazı yerlerine bölgesel eskitme tarzı raflar yapabiliriz. Böylelikle duvarlarımızı daha nostalji hale getiririz.

Raflar

Özellikle duvarlarımızın köşe kenarları ölü alanlardır. Bu kullanılmaz alanlara köşeli raflar yaparak kitaplık olarak kullanabiliriz. Ayrıca küçük süs eşyaları ile daha eğlenceli hale getirebiliriz. Duvar dekorasyonu uygulamalarında raflar çok özel yere sahiptir.

Yetmez ve daha fazlası isteyecek olursanız uzmanevim.com sitesine bakmanızı farklı duvar dekorasyonu fikirlerine göz atmanızı öneririz.

https://www.uzmanevim.com/2019-duvar-dekorasyonu-trendleri/

Bir Cevap Yazın

  1. 2019  Duvar Dekorasyonu Fikirleri için yorumda bulun

    2019  Duvar Dekorasyonu Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2019  Duvar Dekorasyonu Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.