‘Alis Harikalar Diyarında’ Konseptli Mobilyalar

Hem sizi, hem de çocuğunuzu mutlu edecek güzel bir oda tasarlamak mı istiyorsunuz? O halde sıradışı bir karar alarak Alis Harikalar Diyarında isimli kitaptan esinlenilerek oluşturulan aşağıdaki çocuk odası tasarımlarını evinize taşımaya karar verebilirsiniz. Lewis Carroll’un efsane haline gelen ve halen daha büyük bir beğeniyle okunan kitabından uyarlanan bu tasarımlar, Alis isimli minik bir kızın hayal dünyasından çizgiler de taşıyor. Özellikle ünlü yönetmen Tim Burton’un çektiği filmle birlikte yeniden çocuklar arasında popüler olan Alis Harikalar Diyarında’yı çok sevdiyseniz, siz de çocuğunuzun odasını bu filmden uyarlayarak tasarlayabilirsiniz.

Renkler daha çok pastel tonlarda

“Alis Harikalar Diyarında” temalı çocuk odalarında kullanılacak renkler tamamen keyfinize göre belirleyebilirsiniz. Genelde kız çocuklarının yaşayacağı odalarda lila, pembe, açık mavi, krem ve nane gibi pastel renk tonları tercih ediliyor. Erkek çocukların odalarında ise daha dinamik ve maceraperest tonlar olan parlak kırmızı, ve siyah gibi tonlar görülebiliyor. Burada herhangi bir kısıtlama söz konusu değil.

Kendisi de bir Alis Harikalar Diyarında karakteri olan Sırıtan Kedi’nin siyah ve beyaz çizgilerini duvara yansıtmak akıllıca bir seçim olabilir. Keza LED aydınlatma çözümleri de yine çocuk odasında tercih edilebilir. Dilerseniz bu evrene ait diğer karakterlerin modellemelerini de duvara çizerek çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirmesine yardımcı olabilmeniz mümkündür. Sıradışı tasarımlı eşyalar ve mobilyalar da mutlaka odadaki yerini almalı.

Bir Cevap Yazın

  1. ‘Alis Harikalar Diyarında’ Konseptli Mobilyalar için yorumda bulun

    ‘Alis Harikalar Diyarında’ Konseptli Mobilyalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Alis Harikalar Diyarında’ Konseptli Mobilyalar için ilk yorumu yapabilirsin.