Sıradışı Palet Mobilya Fikirleri

Hemen her depoda bulabileceğiniz paletleri oldukça uygun ücretler karşılığında satın alarak orijinal ve sıradışı bir mobilyaya sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Yurtdışında yaşayan birçok genç, salon ve yatak odalarını tasarlarken bu paletleri boyayarak kullanmayı tercih ediyorlar. Daha çok İskandinav, endüstriyel, loft ve country tasarım akımlarına uygun olan bu palet mobilyalar sayesinde odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Zaten aşağıda yer alan palet mobilyaları gördükçe siz de bu paletlerin maharetli ellerde ne kadar güzel bir şeye dönüştüğüne ikna olacaksınız.

Oturma odası

Yere üst üste koyacağınız 5 paletin arkasına da aynı sayıda palet yerleştirerek kendinize şık bir koltuk yapabilirsiniz. Minder ve dekoratif yastıklar ekledikten sonra gayet konforlu bir oturma grubuna sahip olabilirsiniz. Paletleri birbirinin üstüne koyduğunuz için arada kalan bölmelere dergi, gazete ve kitaplarınızı saklayabilmeniz de mümkün. Keza aşağıdaki fotoğraflardan birinde paletlerden yapılan televizyon sehpasını bile görebilirsiniz. Küçük boylu bir paletin altına dört teker takarak hareket edebilir sehpa yapmak da seçenekleriniz arasında.

 

Yatak odası

Daha çok bekar gençler için ideal olan palet bazalar da hayli rağbet görüyor. Tıpkı koltuklarda olduğu gibi yataklarda da iki kat palete ek olarak bir tane paleti de başlık niyetine kullanabilir, üzerine yatak ve bez sererek gayet konforlu bir bazaya sahip olabilirsiniz. Üstelik fabrikasyon modellere göre çok daha uygun bir maliyetle!

Bir Cevap Yazın

  1. Sıradışı Palet Mobilya Fikirleri için yorumda bulun

    Sıradışı Palet Mobilya Fikirleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sıradışı Palet Mobilya Fikirleri için ilk yorumu yapabilirsin.